Ako si objednať
 
 
Ceny zájazdov, ktoré si objednáte u Cestovnej agentúry Plejsy-Tour sú v rovnakej výške a za rovnakých podmienok ako u usporiadajúcej cestovnej kancelárie.

Zájazdy je možné objednať:

- prostredníctvom webu:   www.plejsy-tour.sk

- telefonicky:  Mobil: 0915 946 381 ,0910 986 356

- osobne na pobočke:

  SNP  23, 053 42, Krompachy  

Objednávka prostredníctvom webu

  • vyberte si zájazd a termín
  • vypočítajte kalkuláciu
  • vypĺnťe kontaktné informácie
  • odošlite nezáväznú objednávku

-poznámka: v prípade nejasností volať alebo mailovať (poradíme)

Po obdržaní Vašej objednávky:

  • overíme voľné kapacity
  • uskutočníme rezerváciu
  • zašleme Vám zmluvu o obstaraní zájazdu, všeobecné zmluvné podmienky, poistné podmienky, atď.
  • dokumenty si dôkladne preštudujte, podpíšte a zmluvu nám naskenovanú mailom zašlite späť
  • uhradíte sumu podľa zmluv. podmienok CK na účet CA Plejsy-Tour:
  • SLSP a.s č. účtu: 0524620833 / 0900

Pri úspešnej rezervácii Vami vybraného zájazdu budete okamžite kontaktovaní zamestnancom Cestovnej agentúry Plejsy-Tour, a to buď telefonicky alebo e-mailom. Budú Vám oznámené všetky dôležité informácie pre zakúpenie zájazdu. V prípade, že nie je možné u cestovnej kancelárie vykonať rezerváciu zájazdu, budete o tom informovaní naším pracovníkom, ktorý Vám následne ponúkne ďalšie alternatívy výberu dovolenky.

Po Vašom potvrdení rezervácie Vám bude zaslaná Cestovná zmluva, Všeobecné obchodné podmienky Cestovnej agentúry Plejsy-Tour, Všeobecné obchodné podmienky touroperátora, ktorý Váš zájazd organizuje, Osvedčenie o poistení proti úpadku tejto cestovnej kancelárie, Platobné podmienky, prípadne Zmluvu o cestovnom poistení a ďalšie nevyhnutné  dokumenty. Tieto materiály sú zasielané vzhľadom na Vaše možnosti buď e-mailom, poštou alebo osobne. Platobné podmienky a dĺžka rezervácie najmä pri zájazdoch Last Minute a ultra Last Minute je úhrada plnej výšky za zájazd a rezervácia maximálne do 1 hodiny. Prosíme Vás o akceptovanie podmienok jednotlivých CK. Pre úspešné dokončenie objednávky Vášho zájazdu je potrebné, aby ste poslali späť vyplnenú a podpísanú Cestovnú zmluvu čo najskôr. Cestovná zmluva sa stáva záväznou v momente jej potvrdenia zo strany usporiadajúcej cestovnej kancelárie.

Cestovná agentúra Plejsy-Tour nenesie zodpovednosť za následky spôsobené oneskorenou platbou zo strany klienta.

Telefonická objednávka

Zájazd si u Cestovnej agentúry Plejsy-Tour môžete objednať aj prostredníctvom telefónu a to na telefónnom čísle: Mobil: 0915 946 381 ,0910 986 356

Takto si môžete objednať konkrétny zájazd alebo oznámiť svoje požiadavky a predajca Cestovnej agentúry Plejsy-Tour Vám vyhľadá najvhodnejšiu dovolenku podľa Vašich požiadaviek.