Penzión Hanka-Krompachy

Image

 

 

  Penzión Hanka Krompachy sa nachádza v tichej časti na okraji mesta cca 450 m od lyžiarského areálu Ski Plejsy. 
  Zo svahu lyžiarskeho strediska Plejsy je možné dostať sa k penziónu Hanka priamo na lyžiach. Ubytovanie je možné nielen počas zimnej sezóny, ale aj v lete s možnosťou návštevy Spišského hradu, Dreveníka, Slovenského raja a iných veľmi zaujímavých prírodných krás. 

Výbava izieb: 

1. podlažie - izby 1x2,1x3, 2x4, každá izba je vybavená s WC, sprcha, TV, SAT, DVD, internet, vlastné kino, na chodbe je zriadená spoločná kuchynka s výbavou. 
  2. podlažie - izby 1x3, 1x3 + prístelka, každá izba je vybavená s WC, sprcha, kuchynka s výbavou, TV, SAT, DVD, internet, vlastné kino. 
  3. podlažie - izby 3x4 + samostatná kuchyňa 3m x 5m, každá izba je vybavená TV, SAT, DVD, internet, vlastné kino, na chodbe je WC, sprcha, vaňa, samostatná kuchyňa rozmery 3m x 5m s plnou výbavou. 
 

 

Samostatný domček - rozmer izby 5m x 5m, izba 1x4 + prístelka, izba je vybavená WC, sprcha, kuchynka s výbavou, TV, SAT, DVD, internet, vlastné kino. 
  Samostatná izba - (4,5m x 3,5 m) na odkladanie lyží, bicyklov, snowbordov, iného náradia a predmetov. 
  Vlastné strážené parkovisko - cca 10 osobných aut alebo 1 autobus, prípadne 2-3 mikrobusy. 

Ponúkame: 
  Chladnička 
  Detská postieľka 
  Video, FAX 
  Pripojenie k internetu 
  Káblová televízia 
  Autobusová stanica 400 m, vlaková stanica 1500 m 

 

Rozprávame anglicky, nemecky a rusky. Možnosť prípravy jedla na grile, vegetariánska strava, príprava jedla na vlastný spôsob. 
 

Cena ubytovania za osobu na noc od 290,- Sk  t.j.9,63 € do 420,-Sk t.j.13,94 €..