Zefir, Bulharsko, Burgas, Slnečné pobrežie, 5.5.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61452560

Zefir

Bulharsko » Burgas » Slnečné pobrežie

, Hotel starstarstarZefir

Termín:

5.5.2018 - 12.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


262 € Konečná cena


Názov zájazdu:: Zefir Hotel
Poloha

Zefir Hotel 3* sa nachádza v Slnečnom pobreží. Hotel je situovaný do rušnejšej časti letoviska a je vhodný pre páry. Hotel je vzdialený od piesočnatej pláže len 100 metrov. Je umiestnený do krásnej zelenej záhrady, ktorú môžete plne využívať. V blízkosti hotela máte tiež možnosť nákupov, občersvetnia v miestnych kaviarniach či reštauráciach.

Ubytovanie

K dispozícii sú: dvojlôžkové izby.

Každá izba má k dispozícií balkón, chadničku, káblovú TV, kompletne zariadenú kúpľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom, WiFi pripojenie, trezor.

Služby hotela

24 hodinová recepcia, zmenáreň, obchod so suvenírmi, reštaurácia, bar, bufetová reštaurácia, snack bar, terasa, vonkajší bazén, lehátka, detské ihrisko, animačný program.

Stravovanie

Možnosti stravovania: raňajky, polpenzia, all inclusive.

Raňajky, denne: 7:30 - 10:30

Snack bar, denne: 11:00 - 12:00, 14:00 - 15:00

Coffe break, denne: 15:00 - 17:00

Večere, denne: 18:00 - 21:20

Nápoje

Miestne alkohlické a nealkoholické nápoje denne 11:00 - 23:00

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK