Zefir, Bulharsko, Burgas, Slnečné pobrežie, 26.5.2018, Raňajky
Číslo termínu: 61412716

Zefir

Bulharsko » Burgas » Slnečné pobrežie

, Hotel starstarstarZefir

Termín:

26.5.2018 - 2.6.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


520 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Zefir Hotel
Poloha

Zefir Hotel 3* sa nachádza v Slnečnom pobreží. Hotel je situovaný do rušnejšej časti letoviska a je vhodný pre páry. Hotel je vzdialený od piesočnatej pláže len 150 metrov. Je umiestnený do krásnej zelenej záhrady, ktorú môžete plne využívať. V blízkosti hotela máte tiež možnosť nákupov, občersvetnia v miestnych kaviarniach či reštauráciach.

Ubytovanie

K dispozícii sú: dvojlôžkové izby.

Každá izba má k dispozícií balkón, chadničku, káblovú TV, kompletne zariadenú kúpľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom, WiFi pripojenie, trezor.

Služby hotela

24 hodinová recepcia, zmenáreň, obchod so suvenírmi, reštaurácia, bar, bufetová reštaurácia, snack bar, terasa, vonkajší bazén, lehátka, detské ihrisko, animačný program.

Stravovanie

Možnosti stravovania: raňajky, polpenzia, all inclusive.

Raňajky, denne: 7:30 - 10:30

Snack bar, denne: 11:00 - 12:00, 14:00 - 15:00

Coffe break, denne: 15:00 - 17:00

Večere, denne: 18:00 - 21:20

Nápoje

Miestne alkohlické a nealkoholické nápoje denne 11:00 - 23:00

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.

CK