Sv. Valentin, Bulharsko, Burgas, Prímorsko, 26.6.2018, Bez stravy
Číslo termínu: 60606922

Sv. Valentin

Bulharsko » Burgas » Prímorsko

, Hotel starstarstarSv. Valentin

Termín:

26.6.2018 - 6.7.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

11 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


299 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Primorsko - Hotel Sv. Valentín
Popis
Moderný rodinný hotel je situovaný v novovybudovanej severnej časti Primorska, vzdialený 190 metrov od severnej pláže. Od centra mesta je vzdialený cca 450 metrov. V hoteli sa nachádza recepcia, lobby bar, wi-fi pripojenie zdarma. Klientom hotela je k dispozícii vonkajší bazén, kde ležadlá a slnečníky sú zdarma.
Poloha
Primorsko

Letovisko Primorsko bola kedysi malá rybárska osada do konca 19. storočia, vtedy ešte nikto netušil, že Primorsko sa stane jedným z najvyhľadávanejších a najnavštevovanejších letovískna južnom pobreží.

Sú to prevažne slovenskí a českí turisti, ktorí sem prichádzajú a aj vďaka tomu má Primorsko stále prijateľné ceny.
Obidve pláže sa chvália svojím krásnym žlto zlatým pieskom a nádhernou čistou vodou, vďaka čomu Primorsko dostalo ocenenie Modrá vlajka za čistotu prostredia. O kráse tohto kraja vedel už aj bývalý bulharský prezident Todor Živkov, ktorý si tu vybudoval svoju rezidenciu, známu ako Perla.

Primorsko sa vďaka svojej polohe (leží na malom poolostrove) pýši dvomi krásnymi a zároveň tak rozdielnymi plážami. Servená pláž je známa svojím búrlivejším charakterom nakoľko sa nachádza na otvorenom mori. Obľubu nachádza hlavne u milovníkov vĺn. Južná pláž je známa svojou rozľahlosťou, pozvoľným vstupom do mora a pokojom. Na svoje si tu prídu hlavne rodiny s deťmi. Na obidvoch plážach je možnosť využiť rôzne vodné atrakcie ako banány, vodné skútre a podobne.

Samotné Primorsko okrem pláží a mora ponúka nespočetné množstvo aktivít. Pre deti je tu zábavný park s množstvom atrakcií, kde sa môžu ešte dodatočne vyšantiť. Na námestí sa každy večer uskutočnuje zábavný program často aj s medzinárodnou účasťou. Ak hľadáte romantiku, večer môžete stráviť pri drinku v bare na pláži, či neskôr sa môžete vybrat na jednu z mnohých diskoték.

Nachádza sa tu tiež veľké množstvo tradičných pekárni, kaviarní, reštaurácii s jedálnymi lístkami v slovenskom alebo českom jazyku. Práve tu môžete ochutnať tradičnú bulharskú kuchyňu, ale aj širokú ponuku medzinárodných jedál.

Na svoje si prídu aj milovníci nákupov, celá hlavná ulica je pokrytá malými obchodníkmi so suvenírmi, oblečením, obuvou, striebrom, zlatom za prijateľné ceny.

Deň môžete zakončiť aj prechádzkou po novej promenáde, ktorá vedie pozdĺž celého poloostrova od jednej pláže k druhej.

Poloha Primorska je veľmi výhodná, nakoľko dni sú príjemné, teplé, večere naopak príjemne chladnejšie aj vďaka neďalekému pohoriu Strandža. V tesnej blízkosti Primorska sa nachádza ďalšie známe letovisko Kiten, veľmi podobné Primorsku, ale zároveň charakteristické borovicovými stromami. Komu sa toto všetko zdá stále málo, máme pre Vás pripravenú bohatú ponuku výletov.
Vzdialenosti
Pláž:
Len 190 metrov od hotela sa nachádza nádherná piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, kde slnečníky a ležadlá sú za poplatok. Na pláži sa organizujú vodné športy, vodné skútre, windsurfing, nafukovací banán, vodné bicykle, let rogalom, za poplatok.
Ubytovanie
Pekné, priestranné, dvojlôžkové izby, zariadené moderným nábytkom s možnosťou jednej prístelky. Každá izba má klimatizáciu, vlastné sociálne zariadenie, chladničku, TV/SAT, balkón. Možnosť doobjednať detskú postieľku.
Ďalšie informácie
Maximálne obsadenie:
Dospelí + deti + infanti: izba 2+1: 3+0+0, 2+1+0.

Možné aj 8 dňové pobyty- pri 8 dňových pobytoch odlet len z Bratislavy.
Stravovanie
Bez stravy. Samostatné stravovanie.
Doprava
Letecká z BA a KE
Cena zahŕňa
Ubytovanie podľa počtu nocľahov na osobu, leteckú dopravu, služby delegáta, poistenie insolventnosti CK, DPH; povinné príplatky a zľavy: leteckou dopravou: servisný poplatok: letisková taxa, bezpečnostná taxa, transfer, palivový príplatok, komunálna taxa: 149 €/osoba od 2 rokov, 39 €/dieťa 0-1,99 r.; povinný príplatok komunálna taxa149€/osoba od2rokov, 39€ dieťa0-2roky
Cena nezahŕňa
komplexné cestovné poistenie a storno zájazdu: 2 €/deň; zvýhodnená cena: dieťa do 2 r. bez nároku na služby ZDARMA.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...
CK