Hotel Morfeas, Grécko, Grécko ostrovy, Korfu, Kavos, 18.5.2018, Raňajky
Číslo termínu: 60024138

Hotel Morfeas

Grécko » Grécko ostrovy » Korfu » Kavos

, HotelHotel Morfeas

Termín:

18.5.2018 - 25.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


394 € Konečná cena


Názov zájazdu podľa organizátora: Morfeas Hotel
Kategória hotela: **
Poloha

Klientami výborne hodnotený Morfeas je hotel, ktorého filozofia spočíva v slnkom naplnených dňoch a večeroch plných zábavy. Hotel sa nachádza len cca 5 min. chôdze od pláže a cca 500 metrov od nočného života letoviska Kavos. Dosť blízko na užitie si nočného života a zároveň dosť ďaleko, aby ste si vychutnali pokojný spánok. Pre svoju polohu v blízkosti barov a nočných klubov letoviska Kavos a väčšinou mladú klientelu odporúčame tento hotel skôr klientom, ktorí preferujú dovolenku plnú nočného života a zábavy.

Vzdialenosť od letiska CFU (Medzinárodné letisko Korfu Ioannis Kapodistrias): 45 km.

Ubytovanie

K dispozícií sú: dvojlôžkové izby.

Hotelové izby v hoteli Morfeas sú svetlé, priestranné, s denným upratovaním, dva krát za týždeň sa mení bielizeň. Hotelové izby sú komfortne zariadené, majú balkón na vonkajší život, chladničku, varnú kanvicu, sušič vlasov a klimatizáciu (za poplatok na mieste).

Služby hotela

recepčná služba, upratovanie, izbová služba (18:00 - 22:00), trezor (za poplatok), parkovanie, internetový kútik za poplatok. Vonkajší bazén, slnečná terasa a záhrady, bazénové hry a aktivity, Biliard (za príplatok), Stolný tenis, prístup na internet, video hry (dotykový displej), vodné pólo, kaderníctvo, kozmetička, manikúra, detské ihrisko.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia.

Bar pri bazéne, vnútorný Bar (24 hodín), je možné sledovať filmy a športové udalosť na veľkej obrazovke. Hotelová reštaurácia ponúka širokú škálu jedál anglickej a gréckej kuchyne, zábavné grécke večery, bazénové párty, karaoke noc a kvíz.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, vreckový sprievodca, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK