Hotel Morfeas, Grécko, Grécko ostrovy, Korfu, Kavos, 18.5.2018, Raňajky
Číslo termínu: 60024138

Hotel Morfeas

Grécko » Grécko ostrovy » Korfu » Kavos

, HotelHotel Morfeas

Termín:

18.5.2018 - 25.5.2018
Ďalšie termíny

Strava:

Raňajky

Typ zájazdu:

Pobytový

Dĺžka:

8 dní

Doprava:

letecky  Bratislava0 odjazdových miest

Cena od:


354 € Konečná cena


TENTO TERMÍN JE UŽ VYPREDANÝ.

Ďalší termín vyberte tu

Názov zájazdu podľa organizátora: Morfeas Hotel
Kategória hotela: **
Poloha

Klientami výborne hodnotený Morfeas je hotel, ktorého filozofia spočíva v slnkom naplnených dňoch a večeroch plných zábavy. Hotel sa nachádza len cca 5 min. chôdze od pláže a cca 500 metrov od nočného života letoviska Kavos. Dosť blízko na užitie si nočného života a zároveň dosť ďaleko, aby ste si vychutnali pokojný spánok. Pre svoju polohu v blízkosti barov a nočných klubov letoviska Kavos a väčšinou mladú klientelu odporúčame tento hotel skôr klientom, ktorí preferujú dovolenku plnú nočného života a zábavy.

Vzdialenosť od letiska CFU (Medzinárodné letisko Korfu Ioannis Kapodistrias): 45 km.

Ubytovanie

K dispozícií sú: dvojlôžkové izby.

Hotelové izby v hoteli Morfeas sú svetlé, priestranné, s denným upratovaním, dva krát za týždeň sa mení bielizeň. Hotelové izby sú komfortne zariadené, majú balkón na vonkajší život, chladničku, varnú kanvicu, sušič vlasov a klimatizáciu (za poplatok na mieste).

Služby hotela

recepčná služba, upratovanie, izbová služba (18:00 - 22:00), trezor (za poplatok), parkovanie, internetový kútik za poplatok. Vonkajší bazén, slnečná terasa a záhrady, bazénové hry a aktivity, Biliard (za príplatok), Stolný tenis, prístup na internet, video hry (dotykový displej), vodné pólo, kaderníctvo, kozmetička, manikúra, detské ihrisko.

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia.

Bar pri bazéne, vnútorný Bar (24 hodín), je možné sledovať filmy a športové udalosť na veľkej obrazovke. Hotelová reštaurácia ponúka širokú škálu jedál anglickej a gréckej kuchyne, zábavné grécke večery, bazénové párty, karaoke noc a kvíz.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...
CK